Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу культури «Солонянська публічна бібліотека»

Дата: 25.01.2021 09:09

22.01.2021 року в залі засідань селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу культури «Солонянська публічна бібліотека» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Кандидат на посаду – Московка Наталія Тимофіївна представила членам конкурсної комісії пріоритетні цілі в бібліотечній діяльності: поєднання традиційних та інноваційних форм роботи, тісна співпраця з закладами культури громади, особливо з Музеєм історії по відродженню і популяризації краєзнавства та розвитку туризму, а головне – поліпшення матеріально-технічної бази бібліотечних закладів громади.

По закінченні співбесіди всі члени комісії одноголосно прийняли рішення рекомендувати селищному голові Наталію Тимофіївну на посаду директора Солонянської публічної бібліотеки.  Також, привітали пані Наталію і побажали їй наснаги в роботі та реалізації поставлених цілей!