22 січня Україна відзначає День соборності

Дата: 22.01.2021 13:33

22 січня 1919 року Український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, яке втілилося у підписанні Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Тож сьогодні у Солоному на честь Дня Соборності України відбулося покладання квітів керівництвом Солонянської селищної ради на чолі із селищним головою Михайлом Копейко, керівництвом райдержадміністрації, працівниками військового комісаріату та представниками громадських організацій до пам’ятників Тарасу Шевченку та загиблим воїнам АТО.

Всі ми твердо впевнені, що тільки в єдності наша країна зможе зберегти свою незалежність, здобуту не одним поколінням українців. Присутні вшанували пам’ять Сергія Нігояна, який загинув в ніч на 22 січня 2014 року на столичному Майдані під час Революції Гідності. Сергій Нігоян був одним із протестувальників, які загинули на столичному Майдані під час протистоянь між активістами та силовиками.

Пам’ятаймо звитягу тих, хто поклав своє життя за єдність України!