Солонянська селищна територіальна громада привітала дітей пільгових категорій з новорічними святами

Дата: 29.12.2020 09:24

Чужих дітей дійсно не буває! Кожного року напередодні зимових свят особливі вітання отримують діти пільгових категорій. Солонянська селищна територіальна громада привітала дітлахів із прийдешніми новорічними святами. Із місцевого бюджету на придбання солодких подарунків було виділено 12740,00 грн.

У цьому році солодощі отримали 193 дитини пільгової категорії нашої громади. Було закуплено

• 115 солодких подарункових наборів для дітей учасників АТО
  • 51 – для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування
  • 27 солодких наборів – для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Щиро вітаємо нашу малечу з Новим роком та зичимо міцного здоров’я та радісних свят!