ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 23.12.2020 16:38

23 грудня відбулося засідання ще двох постійних комісій з підготовки питань на ІІІ сесію Солонянської селищної ради VІІІ скликання: комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та охорони навколишнього природного середовища та комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, охорони здоров’я.

Під час засідань було розглянуто 17 питань. За результатами засідань всі розглянуті рішення підтримано і запропоновано винести на затвердження третьої сесії селищної ради восьмого скликання.