Вітаємо з перемогою!

Дата: 23.12.2020 09:12

Учителі ЗЗСО «Солонянська СЗШ І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради взяли участь у ІІ-ому обласному конкурсі на краще методичну розробку STEAM-уроків. Всього від педагогів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти області, які долучені до експериментального впровадження STEAM-освіти надійшло 49 розробок STEAM-уроків.

Вітаємо із заслуженою перемогою Олену Михайлівну Лимар, учителя географії яка зайняла І місце із розробкою STEAM-уроку «Чорна металургія» та Олену Георгіївну Лугову, учителя початкових класів, яка посіла ІІІ місце зі своєю розробкою «Корисні копалини. Їх властивості та використання».

Щиро радіємо за вас! Бажаємо майбутніх перемог, креативних ідей та натхнення.