15 грудня о 10.00 год відбудеться ІІ сесія Солонянської селищної ради 8 скликання,  на якій  буде розглянуто ряд питань серед яких:

• Про затвердження Регламенту Солонянської селищної ради VIII скликання
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Солонянської селищної ради  VIІI скликання Сорокіної Олександри Вікторівни
  • Про внесення змін до рішення селищної ради № 9-43/VІІ від 17.12.2019 року «Про місцевий бюджет Солонянської селищної ради на 2020 рік» (зі змінами)
  • Про внесення змін до рішення Башмачанської сільської ради № 10-35/VІІ від 12.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік»
  • Про внесення змін до рішення Військової сільської ради № 1-46/VІІ від 13.12.2019 року «Про сільський бюджет на 2020 рік»
  • Про внесення змін до  Комплексної програми розвитку освіти Солонянської об'єднаної територіальної громади на 2018-2021 р.р.
  • Про внесення змін до Програми  розвитку первинної медико-санітарної допомоги Солонянської селищної ради Дніпропетровської області на 2019-2023 роки
  • Про передачу комунального майна з балансу відділу освіти виконавчого комітету  на баланс КНП "Солонянська багатопрофільна лікарня" Солонянської селищної ради
  • Про внесення змін до рішення селищної ради № 15-38/VІІ від 16.05.2019  «Про затвердження  переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Солонянської селищної ради»
  • Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися за посиланням   https://solonyanska-gromada.gov.ua/2-sesiya-8-sklikannya-10-39-36-03-12-2020/

Прохання хто має симптоми захворювання, залишайтеся вдома!

Вхід в приміщення селищної ради лише в захисних масках!