Покладання квітів до пам’ятної дошки загиблим воїнам АТО до Дня збройних сил України

Дата: 06.12.2020 08:00

День збройних сил України ????????????????– одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Це свято людей, які боронили та боронять рідну землю.

З цієї нагоди відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки загиблим воїнам АТО.

В церемонії взяли участь керівництво Солонянської громади, Солонянської районної ради, Солонянської районної державної адміністрації та представники структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Присутні поклали квіти до пам'ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю??????????.

Слава Україні????????????????!

Героям слава!