Відбулося перше пленарне засідання 1 сесії Солонянської селищної ради 8 скликання

Дата: 30.11.2020 09:18

Минулого тижня відбулося перше пленарне засідання першої сесії Солонянської селищної ради восьмого скликання. Розпочала засідання голова Солонянської селищної територіальної виборчої комісії Московка Наталія Тимофіївна, яка на виконання вимог виборчого законодавства та Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" повідомила про результати виборів 2020 року.

Голова територіальної виборчої комісії поінформувала про підсумки виборів депутатів до Солонянської селищної ради та визнала повноваження 26 депутатів. Один із депутатів - Зайвий Олександр Романович зачитав присягу депутата після чого усім новообраним депутатам Солонянської селищної ради восьмого скликання вручили посвідчення.

Наталія Тимофіївна продовжила, що відповідно до результатів виборів селищного голови Солонянської селищної ради головою громади обрано Копейка Михайла Мусійовича. Голова ТВК запросила переобраного голову до складання присяги, після чого Михайлу Мусійовичу було вручено посвідчення селищного голови.

Подякувавши територіальній виборчій комісії за продуктивну роботу, Михайло Мусійович розпочав перше пленарне засідання, на якому розглядалося ряд установчих питань, серед яких одне з основних було- обрання секретаря селищної ради. Після проведення таємного голосування та підрахунку голосів секретарем Солонянської громади було обрано Верболоз Людмилу Василівну.

Після розгляду та прийняття низки питань першого пленарного засіданні першої сесії Солонянської селищної ради восьмого скликання було запропоновано оголосити перерву в пленарному засіданні першої сесії. Про точну дату та час продовження першої сесії буде повідомлено додатково. Цю пропозицію було винесено на голосування. Депутати підтримали дане рішення.

Вітаємо депутатів Солонянської селищної ради восьмого скликання із перемогою у виборах та офіційним призначенням. Щиро віримо, самі ваші професійність та відповідальність, енергійність та єдність стануть запорукою ефективної роботи депутатського корпусу. Бажаємо вам виважених рішень і вагомих здобутків на шляху розбудови успішної Солонянської громади!