НОВЕ ОБЛИЧЧЯ НАДІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ

Дата: 25.11.2020 14:18

Сільська бібліотека була і залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, історії свого села. Вона є територією духовності знань, помічником в освіті, професійному становленні, організації дозвілля і просто місцем для спілкування.

Поза увагою Солонянської селищної ради не проходять і культурні осередки громади. Днями в селищі Надіївка, за кошти місцевого бюджету на загальну суму 129 146 грн, було відремонтоване приміщення місцевої бібліотеки.

За ці кошти виконано наступні роботи: шпаклювання, фарбування стін та стелі, прокладання внутрішніх електромереж, монтаж світлодіодних світильників, ремонт підлоги і улаштування покриття з лінолеуму, заміна дверей.

Невдовзі бібліотека розпочне своє повноцінне функціонування, наразі її облаштовують меблями та заповнюють бібліотечним фондом.