ЩОБ НАВЧАЛОСЯ КОМФОРТНО

Дата: 24.11.2020 09:57

У здобувачів освіти та працівників Аполлонівської гімназії Солонянської селищної ради з’явився ще один привід для радості. За кошти місцевого бюджету був проведений поточний ремонт вже третьої класної кімнати школи на суму 105 571 грн. Потреба в ремонті цих класних кімнат виникла через виконання робіт по переведенню закладу освіти на електроопалення, в ході яких відбулися пошкодження конструкцій стін, підлоги та електромереж.

За ці кошти було зроблено: обшивку стін гіпсокартонними плитами, їх шпаклювання та фарбування, монтаж підвісних стель, прокладання внутрішніх електромереж, ремонт підлоги та улаштування покриття з лінолеуму та заміна дверей.

Дуже комфортно і затишно стало навчатися діткам в оновленій класній кімнаті. Сподіваємося, що модернізований кабінет стане для учнів ще одним стимулом для успішного навчання та кращих результатів.