Фото без опису 12 листопада у смт Солоне начальник Головного управління Андрій Кульбач відзначив рятувальників 58 державної пожежно-рятувальної частини, які залучались до ліквідації масштабних лісових пожеж на території Луганської області за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість своїй справі та відзначив фахівців ДСНС  відзнаками ДСНС України та Головного управління ДСНС області.

Селищний голова Солонянської об’єднаної територіальної громади Михайло Копейко, обраний на чергових виборах 25 жовтня 2020 року,  висловив рятувальникам слова вдячності за героїзм та відданість справі.

В рамкам виконання заходів цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території  Солонянської селищної ради,  селищний голова вручив рятувальникам 15 комплектів бойового одягу.