Завершено роботи по переведенню будівлі їдальні Широчанської гімназії на електроопалення

Дата: 12.11.2020 08:45

Раді повідомити, що в Широчанській гімназії Солонянської селищної ради завершені роботи по переведенню будівлі їдальні на електроопалення.

З цією метою було здійснено ряд підготовчих робіт: виготовлено проектно-кошторисну документацію, отримано експертний звіт за робочим проектом, збільшено електропотужність об’єкта та здійснено технічний та авторський нагляд.

Окрім цього проведено безпосередні роботи: утеплення стелі площею 215 м2, встановлення 16 електрорадіаторів та прокладання внутрішньої електромережі.

Загальна сума коштів, яка була виділена з місцевого бюджету на виконання усіх робіт становила 269 100 грн.

Тепер здобувачі освіти та педагоги гімназії будуть ласувати смачними шкільними обідами і теплому та затишному приміщенні шкільної їдальні.

Тож бажаємо приємного апетиту!