08 жовтня на території Солонянського опорного закладу пройшов 17 турнір з футболу "Кубок Мера", присвяченому 77-й річниці визволення Солонянського району. У футболі прийняли участь 14 команд. Це команди установ освіти Солонянської ОТГ: ДЮСШ, Солонянська опорна школа, Солонянська гімназія, Аполлонівська гімназія та Надіївська філія, а ще команди від Новопокровської громади: Новопокровкровська СЗШ та команди закладів освіти Солонянського району: Башмачанська СЗШ, Криничанська СЗШ та ДПТНЗ "Солонянський професійний аграрний ліцей». Змагання відбувалися між учасниками трьох вікових категорій.

Гра за перші місця змусила гравців та глядачів добряче понервувати. Фортуна переходила з однієї частини поля на іншу, ніде надовго не затримуючись. Напруга та інтрига тривали до останньої хвилини, аж доки свисток судді не вирвав подих полегшення з грудей гравців та вболівальників.

Переможцями в меншій віковій категорії стала команда ДЮСШ Солонянської селищної ради, друге місце посіла команда Солонянської гімназії, третє- Солонянська опорна школа.

У середній віковій категорії переможцем стала команда Солонянської опорної школи, друге місце здобула Солонянська гімназія, третє- Криничанська СЗШ.

Команда Солонянської опорної школи стала переиожцем у старшій віковій категорії, 2 місце -ДПТНЗ "Солонянський професійний аграрний ліцей та третє- Башмачанська СЗШ.

Таким чином у всіх вікових групах перемогу отримали місцеві команди. З чим їх і вітаємо!

Селищний голова Копейко Михайло Мусійович та директор ДЮСШ Чернов Віталій Сергійович нагородили учасників змагання та переможців м’ячами, медалями, грамотами. Наостанок усі команди отримали солодощі.