Широчанський старостинський округ відзначив 5 річницю народження Солонянської громади

Дата: 22.09.2020 11:58

20 вересня  Широчанський  старостинський округ долучився до відзначення ювілейного Дня народження громади.

Урочисту частину святкувань відкрили ведучі заходу, поздоровивши жителів округу  з визначною датою.

Привітати мешканців Широчанського старостинського округу  з важливою датою завітав голова Солонянської об’єднаної територіальної громади Копейко Михайло Мусійович, який  разом із старостою Широчанського старостинського округу Оберемком Володимиром Васильовичем,    подякував людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у його житті:

за вагомий особистий внесок у становлення, розбудову, процвітання рідного села,

активну громадянську позицію і громадську діяльність активним мешканцям: Паладію  Антону Костянтиновичу, Фрей Людмилі Іванівні, Козарю Петру Пахомовичу, Клікуну Леоніду Івановичу, Черепку Василю Васильовичу;

за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та активну громадську позицію голів ветеранської організації Корипаєвій Анастасії Іванівні та Курінній Марії Сергіївні

за значний  особистий  внесок  у  розвиток  системи   охорони здоров'я,  організацію  і  надання  медичної  допомоги  населенню, високий професіоналізм  та  сумлінну  працю завідувачці ФАПом с.Широке Горб Марії  Юріївні

за плідну працю та  особистий внесок  у розвиток та процвітання громади, високий професіоналізм, активну життєву позицію, забезпечення сталої роботи підприємства та за благодійну діяльність директору  ТОВ «Вікторія» Булкіну Сергію Івановичу

за значний особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, високий професіоналізм, активну життєву позицію завідувачці Широчанської філії Степаненко Ользі Іванівні та завідуючій Широчанським ЗДО «Барвінок» Горобець Ірині Іванівні.

Михайло Мусійович побажав розквіту громаді, жителям міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Після  вручення нагород та подарунків селищним головою,  за значні успіхи і досягнення, які сприяють розбудові й процвітанню села, за професіоналізм та віддану працю, за вагомий внесок у розвиток Солонянської ОТГ,   стартувала концертна програма.

Протягом свята працювали виносна торгівля та дитячі атракціони: гірки, батути, а кожен бажаючий міг поласувати  морозивом, смачним пловом та шашликом.

Завершився захід  святковою дискотекою та Фаєр-шоу.

Свято відбулося на славу, всі присутні отримали великий позитивний заряд.