Відповідно до рішення сесії Солонянської селищної ради від   07.07.2016 № 10-11/VІІ «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників закладів культури комунальної власності Солонянської селищної ради» та на виконання Розпорядження селищного голови від 18.09.2020 №294-к/тр "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗПОСК "Солонянська мистецька школа" Солонянської селищної ради Дніпропетровської області"

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: директор закладу позашкільної освіти сфери культури «Солонянська мистецька школа» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

  • автобіографія;
  • 2 фото;
  • копії документів про освіту;
  • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційний код;
  • витяг з трудової книжки;
  • довідка про наявність чи відсутність судимості;
  • 2 рекомендаційні листи, складені у довільній формі;
  • мотиваційний лист у довільній формі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації,  характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки тощо).

 

Особа, яка подала документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул.Гагаріна, 7, виконавчий комітет Солонянської селищної ради.

 

З 21 до 9 жовтня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від трудового колективу та громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури.

 

Конкурсний відбір проходить публічно. 21 жовтня  о 15.00 відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.  21 жовтня  о 15.30  відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проєкту програми розвитку закладу на один і п’ять років.

 

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

 

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради