Фото без описуДо нового навчального року залишилося 6 днів… З метою інформування громадськості, про ступінь готовності закладів освіти Солонянської громади до нового старту, відкриваємо рубрику «В новий навчальний рік-ВПЕВНЕНО!».

Сьогодні предметом розмови буде тема «Забезпечення учнів закладів освіти шкільними підручниками».

І, трішки статистики:

прогнозована кількість учнів 1 класів, які будуть відвідувати школи нашої громади -172, наявно комплектів підручників 205, потреба – 0;

прогнозована кількість учнів 2 класів -209 , наявно комплектів підручників 210, потреба – 0;

прогнозована кількість учнів 3 класів -184, наявно комплектів 225, потреба – 0;

прогнозована кількість учнів 4 класів -168, наявно комплектів 200, потреба – 0.

Як бачимо, учні початкової школи нашої громади забезпечені підручниками на 100%.

Прогнозована кількість учнів 5 класів -158, наявно комплектів підручників 212, потреба – 0.

Трішки інша ситуація з підручниками для учнів 6 класу. Прогнозована кількість учнів 6 класів -190, наявно підручників 160. 100% будуть забезпечені шестикласники підручниками «Інформатика», «Всесвітня історія» та «Історія України». З інших предметів не буде вистачати від 20 до 30 комплектів.

Вирішення цієї ситуації - використання електронних підручників та підручників попередніх років.

Вже більше 2 років існувала проблема забезпечення підручників учнів 7 класу. Цього року, раді повідомити, що вже надійшли і очікується надходження додаткових підручників для цього класу.

25 серпня було отримано підручники з української літератури, англійської мови, історії України, Геометрії, Алгебри, Фізики, Хімії.

Це додає впевненості, що найближчим часом отримаємо підручники з української мови, зарубіжної літератури, всесвітньої історії, біології, географії та інформатики.

Прогнозована кількість учнів 8 класів -142, наявно комплектів підручників 187, потреба – 0;

Прогнозована кількість учнів 9 класів -150, наявно комплектів підручників 162, потреба – 0;

Прогнозована кількість учнів 10 класів -60, наявно комплектів підручників 85, потреба – 0;

Прогнозована кількість учнів 11 класів -83, наявно комплектів підручників 93, потреба – 0.
Отже, можна сміло сказати, що одним із основних джерел знань учнів закладів освіти нашої громади забезпечені.