Готуємося до святкування 5 річниці від Дня заснування громади!

Дата: 28.08.2020 08:27

Цього року Солонянська громада відзначає 5-у річницю від дня заснування. Святкування цієї події відбудеться в кожному старостинському окрузі нашої громади.

В рамках свята виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує низку конкурсів, взяти участь в яких зможуть усі бажаючі, а вже на заключному святі громади, яке відбудеться в смт Солоне 10 жовтня будуть підведені підсумки та нагороджені переможці.

Протягом наступного тижня, на офіційній Facebook сторінці громади будуть розміщені анонси конкурсів та положення до них.

Тож запрошуємо до участі в конкурсах активних, творчих та креативних, закоханих в свою маленьку батьківщину!