Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Малий груповий будинок» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра та стаж педагогічної роботи або роботи в соціальній сфері не менше трьох останніх років, володіють державною мовою, фізичний і психічний стан яких не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта;

- копію документу про вищу освіту;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка, приписного свідоцтва або довідки, яка видається замість військового квитка (за наявності);

- копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного номера;

- дві фотокартки розміром 4х6;

- мотиваційний лист у довільній формі (обсягом до 350 слів);

- програму та стратегію розвитку підприємства, установи, організації на 1 рік та на 3 роки.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, 7, відділ організаційно-кадрової роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Солонянської  селищної ради.

До 24 липня 2020 року будуть прийматися пропозиції до формування складу конкурсної комісії від громадськості та громадських організацій, які створені на території Солонянського району і діють на території Солонянської селищної ради.

Конкурсний відбір проходить публічно.

31 липня 2020 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду керівника закладу на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.

03 серпня 2020 року відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди, під час якої кандидат здійснює публічну презентацію проектів програм розвитку закладу на один і три роки.

 

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном 3-04-12.

                                                                      Виконавчий комітет Солонянської селищної ради