Готуємося до нового навчального року

Дата: 01.07.2020 10:30

Літо-гаряча пора  не лише для випускників, які складають зовнішнє незалежне оцінювання,  а й для закладів освіти в частині підготовки до нового 2020/2021 навчального року.

Серед пріоритетів - створення та забезпечення належних  умов  в частині техногенної та протипожежної безпеки.

Відділом освіти придбано 48 вогнегасників для 11 закладів освіти на суму 27 417 грн та здійснено технічну діагностику та перезарядку  178 вогнегасників  на суму 10 680 грн для 13 закладів.

Розпочаті роботи по встановленню  систем пожежної сигналізації та оповіщення в Солонянській гімназії на суму близько 400 тис.грн та Солонянському ЗДО «Золотий півник» на суму 320 тис.грн