«Здорові громади –основа сильної України»!

Дата: 09.06.2020 13:46

«Центр первинної медико-санітарної допомоги» Солонянської селищної ради, в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», отримав допомогу від Програми «U-LEAD з Європою» та благодійного фонду «Карітас України».

«Скринька здоров’я» із засобами першої необхідності та засобами індивідуального захисту, що містять медичні маски, засоби для дезінфекції рук та поверхонь, захисні халати, безконтактні термометри, захисні окуляри та респіратори, вже передано в лікарню.

«Сильна громада-здорова громада»! Дякуємо Програмі «U-LEAD з Європою» та благодійному фонду «Карітас України» за те, що підставляєте плече у складні часи коронавірусної кризи. Нехай ваша доброта та щедрість повертаються до вас сторицею!

#ULEADзЄвропою #ULEAD_with_Europe_Caritas_Ukraine #скриньки