Про прийняті рішення місцевої комісії з питань техногенно- екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Солонянської селищної ради на позачерговому засідання

Дата: 29.05.2020 14:39

Сьогодні, 29 травня, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Солонянської селищної ради на якому було розглянуті питання по послабленню заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території Солонянської селищної ради. Зокрема були прийняті рішення про послаблення протиепідемічних  заходів та відновлення роботи закладів дошкільної освіти з 09 червня 2020 року, комунальних закладів «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради та «Дитячо-юнацька спортивна школа» Солонянської селищної ради, КЗ «Спорт для всіх», фітнес-клубів, проведення спортивних тренувань та заходів з 01 червня 2020 року  ВИКЛЮЧНО за умови дотримання закладами Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину.

Про інші рішення комісії та зі  змістом протоколу ви можете ознайомитися за посиланням.