Фото без описуВ рамках Декади пам’яті та поваги «Шлях Перемоги», з метою вшанування земляків, які захищали рідну землю від нацистів в роки Другої світової війни, Надіївська філія Солонянської селищної ради ради підготувала фільм  «Герої живуть, поки їх пам'ятають....».  Схилімо свої  голови  в доземному уклоні перед безсмертними подвигами полеглих героїв. Ніхто і ніщо не забуто! Вічна їм пам’ять, честь і слава!

Сьогодні пориньмо в життя нашого земляка,  в честь якого названо вулицю смт Солоне, героя, який прославив не лише Солонянщину, а й сусідню країну-Білорусь.  Життя Строменка Івана Павловича дійсно було схоже на трилер, але, на жаль, не вигаданого сюжету.

А ще згадаймо ще одного героя, в честь якого названа вулиця смт Солоне- Чукмарьова Миколи Юхимовича. Микола Юхимовича любив життя і багато хотів встигнути, але занадто рано ворожа куля його обірвала, не давши здійснитись мріям. На 24 році життя серце юного солдата, сповнене любов’ю до своєї країни, зупинилося.