75 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присвячується...

Дата: 30.04.2020 08:26

Цього року ми відзначаємо 75 річницю   перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Хоча епідеміологічна ситуація в країні не дає  змоги належним чином увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людства, скоєних у роки війни, біля пам’ятних меморіалів, братських могил, але все таки ми  не маємо права собі дозволити залишити поза увагою цю вистраждану багатьма націями дату.

Солонянська селищна рада анонсує проведення Декади пам’яті та поваги «Шлях Перемоги». Починаючи з 01 травня і до 09 травня  ми перенесемося в минуле, згадаємо наших героїв, їх подвиги та проживемо з ними їх життя. Кожного дня ми будемо віддавати шану історичним постатям, які прославили Солонянщину, події чи даті, які з’являтимуться по черзі на карті нашої  громади.

Тож, ласкаво просимо у нашу віртуальну подорож сторінками історії Другої світової війни.