Чорнобиль. Пам'ятаємо

Дата: 26.04.2020 08:51

Сьогодні 34 річниця найбільшої техногенної катастрофи Чорнобильської АЕС, України та одна з найбільших усього світу.

День пам'ять та вшанування тих людей, які не шкодуючи своє здоров'я та життя брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Болить душа за Чорнобиль цьогоріч ще більше, адже на цій території знову лихо. Молимося за здоров'я та життя людей, які знову в зоні відчуження приборкують чергову стихію. Маємо надію, що на цьому чорна смуга закінчиться і в Чорнобилі та його околицях найближчим часом завирує нове мирне та безхмарне життя.

#Солонянська_ОТГ

#Чорнобильська_АЕС