Не словом, а ділом

Дата: 23.04.2020 09:53

На передовій війни в битві з коронавірусом зараз стоять герої в білих халатах: лікарі, медичний та обслуговуючий персонал, котрим зараз, як ніколи, необхідна моральна та матеріальна підтримка. Так вчора, дуже приємною та неочікуваною подією став візит громадської організації «БАЙКЕРИ УКРАЇНИ» до КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» Солонянської селищної ради. Байкери не лише словом, а й ділом підтримали працівників лікарні, подарувавши їм медичну сумку- холодильник для безпечного транспортування біоматеріалів, пробірки для збору аналізів та медичні одноразові халати.

Від імені селищного голови Копейка М.М. та виконавчого комітету Солонянської селищної ради висловлюємо подяку ГО «БАЙКЕРИ УКРАЇНИ» за активну громадянську позицію, небайдужість, щирість душі та добрі справи.