Залишайтеся вдома на Великдень та дотримуйтесь режиму карантину

Дата: 16.04.2020 08:47

Карантин вносить корективи у наше повсякденне життя та плани. Не залишив він осторонь і наші традиції та звичаї. Наближаються Великодні свята, на які мільйони українців традиційно ходять до церкви, а потім збираються за великим столом у колі рідних. Але через пандемію коронавірусу в світі навіть традиції вперше за десятки років змінюються.

Закликаємо Вас цьогоріч відмовитися від походу до церкви. Залишайтеся вдома та долучайтеся  до богослужінь онлайн. Пам’ятайте, що не бути в церкві фізично – не означає не відчути Божого благословення. Багато українських каналів транслюватимуть богослужіння онлайн. А свячену воду, яка залишилася після Володохреща,  можна використати для освячення пасок та писанок. Будьте помірковані та відповідальні!

Як і належить під час карантину, на Великдень будуть заборонені і масові гуляння та пікніки, також не рекомендовано ходити у гості. Проведіть ці свята у колі рідних, насолодіться спілкування з ними.

Убережіть  себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих! Здоров’я вам!