З турботою про медпрацівників закладів охорони здоров'я

Дата: 08.04.2020 16:47

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради надавав інформацію про використання коштів на протиепідемічні заходи щодо попередження розповсюдження та поширення коронавірусної хвороби в Солонянському районі з бюджетів громад та району для Солонянського центру первинної медико-санітарної допомоги, а сьогодні інформуємо про виділення коштів в сумі 359 900 грн ще на один заклад охорони здоров’я  КНП "Солонянська багатопрофільна лікарня":

Солонянська ОТГ- 131 364 грн

Новопокровська ОТГ – 39 589 грн

Святовасилівська ОТГ-39 948 грн

Районний бюджет- 148 999 грн

Станом на сьогодні з цих коштів  вже використано 18 920,20 грн  та придбано наступні предмети та матеріали для Солонянської багатопрофільної лікарні:

1650 пар  медичних нестерильних рукавичок на суму 2045,2 грн;

40 захисних окулярів на суму  2000 грн;

25 дезінфікуючих засобів на суму 14 875 грн (1 засіб- 595 грн).

Окрім цього, за власні кошти КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня» придбано 10 тонометрів на 5157,40 грн.

На даний час укладено договори і очікується поставка іншої партії медикаментів та медичного обладнання на суму 43267,53 грн (4000 пар  медичних нестерильних рукавичок, 108 дезінфікуючих засобів АХД та 6 пульсоксиметрів).

Ведуться перемови з постачальником медичного обладнання з метою придбання кисневих концентраторів, насосів шприцевих та кардіодефібрилятора.