До уваги суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Солонянському районному відділі !!!

Дата: 30.03.2020 10:31

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:

• скасовуються групові заходи;
  •
  • відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
  •
  • у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку.
  •
  • водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

Контактний телефон для зв’язку: 095 555 98 18

Контактна особа: ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ ДУБОВИК