Про чергове засідання комісії Солонянської ОТГ з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій по запобігання поширенню респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

Дата: 18.03.2020 09:53

17 березня відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуті питання по посиленню заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території Солонянської селищної ради. Зокрема були прийняті рішення про призупинення:

роботи закладів громадського харчування (кафе, ресторани, бари і т.д.), дозволена лише кур’єрська доставка або самовивоз;

роботи розважальних закладів;

роботи всіх торгівельних закладів ( за винятком продуктових та господарських магазинів, аптек)

роботи ринку смт Солоне.

Ми розуміємо, що дані дії завдають певних незручностей, але ці заходи спрямовані на захист життя та здоров’я мешканців нашої громади.

Детальніша інформація про прийняті рішення в прикріплених сторінках протоколу.