Фото без опису17 березня відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому було розглянуті питання по посиленню заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території Солонянської селищної ради. Зокрема були прийняті рішення про призупинення:

роботи закладів громадського харчування (кафе, ресторани, бари і т.д.), дозволена лише кур’єрська доставка або самовивоз;

роботи розважальних закладів;

роботи всіх торгівельних закладів ( за винятком продуктових та господарських магазинів, аптек)

роботи ринку смт Солоне.

Ми розуміємо, що дані дії завдають певних незручностей, але ці заходи спрямовані на захист життя та здоров’я мешканців нашої громади.

Детальніша інформація про прийняті рішення в прикріплених сторінках протоколу.