Фото без опису29 лютого біля Будинку культури Солонянської ОТГ відбулося масове святкування «Масниці». Проводжали зиму дерунами, млинцями зі сметаною, варениками,святковими піснями, танцями  та іграми.

Організатори та учасники заходу, не залишили жодного гостя голодним та сумним.

Від багатьох організацій громади та Солонянського району  були представлені тематичні виставки, на яких була велика кількість українських страв, де кожен бажаючий міг скуштувати страву на вибір. Ще на святковому ярмарку жителі мали змогу придбати різноманітні вироби ручної роботи.

А концертна програма від творчих колективів створила атмосферу і колорит справжнього українського свята з усіма його традиціями.

Веселий настрій не покидав площу біля Будинка культури протягом усього свята. А в кінці розважальної програми відбулося те, чого всі чекали цілий день – було спалено величезне опудало Масляної.

Сподіваємося, що ця весна буде ранньою та  теплою, а весняне сонечко подарує кожному вдосталь щастя, благополуччя, мирного та безхмарного неба.