Фото без опису27 лютого в актовій залі Солонянської селищної ради відбулися загальні збори трудового колективу працівників Солонянського Центру первинної медико-санітарної допомоги, в яких взяли участь близько 70 медичних працівників. На зборах було заслухано звіт їх директора Івана Миколайовича Масалова про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2019 рік, що передбачено колективним договором. У зборах взяли участь працівники Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України - голова Ольга Валевська, юрист та економіст. Спілкування було активним та результативним, визначені подальші кроки для діалогу між адміністрацією та членами трудового колективу. Нижче - витяг зі звіту керівника в частині, що стосується фінансування Солонянською селищною радою. Цифри обсягів фінансування інших територій - у наступних дописах.

Фінансування КНП «Солонянський ЦПМСД» у 2019 році проводилось за рахунок надходжень від Націанальної служби здоров'я України та фінансової підтримки Солонянської ОТГ, Новопокровської ОТГ, Свтовасилівської ОТГ, районного бюджету.

Для фінансової підтримки закладів охорони здоров’я розташованих на території Солонянської ОТГ виконавчим комітетом Солонянської селищної ради у 2019 році виділено 2 663 551грн.

Використання коштів характеризується наступним чином:

1. „Предмети, матеріали, обладнання та інвентар” виділено 441 287,98грн

2. „Медикаменти та перев’язувальні матеріали” - 614123,38грн.

3. „Продукти харчування” – 152 966,10грн. для забезпечення лікувальним харчуванням дітей хворих на фенілкетонурію придбано суміші ФКУ -2 та ФКУ концентрат 47 упаковок.

4. „Оплата послуг крім комунальних” використано 80 835,75грн.

5. «Оплата водопостачання та водовідведення» 43 227,15грн.

6. «Оплата електроенергії» використання складає – 117 589,98грн.

7. «Оплата природного газу» використання складає – 419 115,81грн.

8. для забезпечення пільгових категорій населення при амбулаторному лікуванні лікарськими засобами виділено 384 260грн.

Для покращення матеріально-технічної бази Солонянської АЗПСМ на придбання основних засобів виділено 128 380грн. на придбання біохімічного аналізатора – 88900грн., лабораторна центрофуга -17 300грн.