Фото без опису25 лютого 2020 року голова Солонянської ОТГ Копейко Михайло Мусійович виступив з публічним звітом про діяльність виконавчого комітету Солонянської селищної ради у 2019 році.

Захід відбувся за участі депутатів, керівників установ, громадськості селища Надіївка.

Керівник підвів підсумки роботи всіх сфер життєдіяльності, питання бюджету та фінансів, роботи житлово-комунального, транспортного та дорожнього господарства, освітньої, медичної, соціальної, культурної та інших сфер.

Після закінчення доповіді всі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді, які стосувалися, зокрема:

несанкційованого сміттєзвалища на території селища, впорядкування території кладовища;

оновлення матеріальної бази місцевого ФАПу

внесення змін в час роботи вуличного освітлення

завершення водозабезпечення частини вулиці Польова