Фото без описуЗ публічною презентацією перед мешканцями Широчанського старостинського округу про діяльність виконавчого комітету Солонянської селищної ради 20 лютого 20120 року виступив голова Копейко Михайло Мусійович.

Під час звіту було презентовано інформацію про проведені заходи, про виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Солонянської ОТГ у 2019 році.

Під час виступу Копейко М.М. детально зупинився на використання коштів бюджету Солонянської селищної ради на Широчанський старостинський округ. В 2019 році на цю територію пішло майже 5 700 000 грн.

Під час спілкування з очільником громади присутні мали можливість задати ряд питань, що цікавили та потребували роз’яснень:

продовження забезпечення провулка Сорокіна та вулиці Чкалова водою;

відновлення освітлення по вулиці Польовій;

ремонт ФАПу та належне його матеріально-технічне забезпечення;

вирішення питання поводження з твердопаливними відходами;

облаштування зупинки для очікування шкільного та рейсового автобусів;

допомога в організації роботи клубу;

Питань багато, але що найголовніше, є бачення їх вирішення.