Фото без опису

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією « Прометеус» та Асоціацією « Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні» (далі-Проект) В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.
Метою соціального Проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім охочим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Принцип простий.

1. Учасники Проекту мають зареєструватися на платформі масових безкоштовних онлайн-курсів Prometheus на 2 основні та 2-3 додаткові онлайн-курси .

2. Протягом 14 тижнів слухачі за менторської підтримки провідних викладачів українських університетів та фахівців з IT-компаній проходять навчання на онлайн-курсах, складають тести та виконують завдання відповідно до програми.

3. Учасники Проекту проходять завершальне тестування, отримують сертифікати і право взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України, які проводитимуться виключно серед учасників Проекту.

Умов для участі в проекті усього дві:

1. Наявність бажання.

2. На етапі участі в конкурсах на вакантні посади, окрім резюме та сертифікатів про успішне закінчення курсів, необхідно підтвердити інвалідність відповідними документами.

Початок навчання з 5 березня 2020 року.

Основні курси:

Основи програмування CS50 2019

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.

Основи тестування програмного забезпечення

Хто ж такий тестувальник програмного забезпечення? Якими знаннями потрібно володіти щоб опанувати цю професію? Реєструйтесь та дізнавайтесь більше!
Додаткові курси:

Основи програмування

Курс з програмування мовою Python доступний будь-кому.

Основи програмування на Java

Даний курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови.
Основи Web UI розробки

Даний курс дозволяє освоїти основні поняття веб розробки зрозуміти, з чого краще почати вивчення мов програмування, а також отримати базові навики у написанні коду.
Комунікаційні інструменти для побудови репутації

Як використовуючи різні інструменти комунікації, побудувати власну професійну репутацію, привернути увагу до продукту чи створити імідж організації.

Основи інформаційної безпеки

Дізнайтеся, як захищатися від сучасних кіберзагроз.

Аналіз даних та статистичне виведення на мові R

Базовий курс для майбутніх аналітиків.

Візуалізація даних

Для фахівця-аналітика вкрай важливим є вміння представити, візуалізувати результати свого аналізу так, щоб це найкраще сприймалось іншими людьми, які часто не є фахівцями в цій галузі.

Бізнес-англійська
Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і разом спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

Дизайн-мислення для інновацій

Даний курс допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій.

Наука повсякденного мислення

Ви отримаєте інструменти, які допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід.

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:

1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.orq.ua/you-can-everythinq/
2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.

3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім обрати додаткові декілька курсів.