Про участь голови Солонянської ОТГ в підсумковому заході Дніпропетровського регіонального офісу ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Дата: 17.02.2020 08:55

14 лютого в Дніпропетровському регіональному офісі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe відбулася зустріч голів ОТГ, громадських організацій, засобів масової інформації з метою підвести підсумки трьохрічної діяльності та повести презентацію успішно впроваджених проєктів об’єднаними територіальними громадами області.

Один із таких проєктів був презентований головою Солонянської ОТГ Копейко Михайлом Мусійовичем – «Школа 3.0. Об’єднані громади», мета якого започаткувати сталий розвиток школи, що відповідає потребам реформованої шкільної освіти, зміна контенту освіти та підходів до неї.

Акценти даної програми-педагогіка партнерства між вчителями, дітьми та батьками; формування успішної команди однодумців; налагодження постійного зворотнього зв’язку і глобального формування стратегічного підходу до розвитку школи та освітянської галузі.

Нагадуємо, що учасники цієї програми є Солонянський опорний заклад, Аполлонівська СЗШ та відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради.