Дата: 06.02.2020 14:51

12 січня на Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі «Різдвяні віншування» у м. Дрогобич хореографічний колектив сучасного танцю «Епатаж» Солонянського будинку культури за високу майстерність отримав найвищу нагороду фестивалю – «Гран – прі». Це велика перемога для учасників «Епатажу»!

Ми отримали величезний заряд енергії, що надає сили і наснаги до подальшого удосконалення нашої творчості та пошуку нових форм свого мистецтва.

У нашому успіху має велике значення підтримка, яку постійно ми відчуваємо від виконкому Солонянської селищної ради, особисто його голови Копейко Михайла Мусійовича, заступника голови виконкому Грекової Ірини Вікторівни, директора Солонянського будинку культури Моїсеєнко Валентини Миронівни.

Ми у свою чергу будемо і надалі працювати, перемагати і прославляти Солонянську громаду.

Керівник хореографічного

зразкового колективу «Епатаж»

Роман Воскресенський,

учасники колективу та їх батьки.