Запрошуємо до участі у форумі!

Дата: 13.01.2020 16:48

Шановні мешканці Солонянської громади!

Українським фондом соціальних інвестицій оголошено конкурс  субпроектів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги у ряді областей сходу України, в тому чисті і Дніпропетровської. Конкурс проводиться у рамках реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної структури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VIІ)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW. Місцева громада та місцева влада мають бути залучені до підготовки проектів через ініціативну групу - Партнера з впровадження субпроекту. Виконавчий комітет Солонянської селищної ради ініціює проведення Форуму громади з метою обговорення та погодження наміру взяти участь у Проекті УФСІ та обрання членів Партнера з впровадження субпроекту. Форум відбудеться 16 січня о 9.00 в актовій залі селищної ради. Запрошуємо до участі!

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради