За звітний період у відділі ЦНАП Солонянської селищної ради було надано  349 адміністративних послуг. Серед них:

• виконавчий комітет Солонянської селищної ради - 256
  • відділ Держгеокадастру - 57
  • відділ ГУ Державної міграційної служби - 26
  • відділ містобудування, архітектури та ЖКГ - 9
  • управління соціального захисту населення - 1

Найбільш затребувані та актуальні:

• реєстрація місця проживання - 50
  • видача довідки про реєстрацію місця проживання особи - 47
  • надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно - 49
  • державна реєстрація права власності на нерухоме майно - 37
  • видача довідки про зареєстрованих в житловому приміщенні осіб - 31
  • надання відомостей з ДЗК у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку - 33
  • вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- та 45-ти річного віку - 26

У приміщенні ЦНАП щовівторка 3 09.00 до 12.00 веде консультативний прийом громадян головний спеціаліст сектору матеріального забезпечення відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Дніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Козар Олена В’ячеславівна.

Щоп'ятниці з 10.00 до 12.00 ви можете звернутись за безоплатною правовою допомогою. Консультативний прийом у приміщенні ЦНАП проводить начальник відділу Солонянського бюро правової допомоги Дніпровського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Усенко Ірина Анатоліївна.

Ми не зупиняємося на досягнутому та продовжуємо збільшувати кількість адміністративних послуг задля комфорту мешканців нашої громади.

Звертайтесь! Ми завжди раді допомогти!

Наші контакти: смт Солоне, вул. Строменко, 5-А

телефон: (056 69) 3 05 50