За доброю і гарною традицією ЦНАПи України знову розпочинають флешмоб до Дня Святого Миколая!

Дата: 09.12.2019 10:27

Вважається, що святий Миколай в ніч з 18 на 19 грудня ходить по землі і кладе діткам подарунки під подушки або в чобітки, щоб вранці малюки зраділи довгоочікуваному сюрпризу.

День Святого Миколая - це день, коли справді трапляються дива! Проте, на жаль, не кожен може отримати подарунок з різних причин. Пропонуємо всім бажаючим прийняти участь у флешмобі до Дня Святого Миколая! Ви можете принести для діток одяг, взуття, канцелярське приладдя, товари особистої гігієни, іграшки, книги тощо до приміщення відділу ЦНАП - спільного ЦНАП Солонської селищної ради та Солонянської РДА за адресою:

смт Солоне, вул. Строменко, 5а,

056 69 3 05 50.

Їх ми передамо тим, хто дійсно цього потребує! Це буде дуже добра справа, і ви маєте всі можливості до неї долучитися.

Давайте разом приєднаємось до Миколайчика та подаруємо комусь маленьке диво!  І нехай подих святкового настрою охопить всіх без виключення!