Відтепер отримати безоплатну правову допомогу можна у відділі ЦНАП

Дата: 06.12.2019 13:00

Запрошуємо мешканців громади до відділу ЦНАП Солонянської селищної ради,  де Ви можете не тільки швидко та якісно отримати адміністративні послуги, а й скористатися послугою на безоплатну правову допомогу, яка буде надаватися начальником відділу Солонянського бюро правової допомоги Дніпровського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Усенко Іриною Анатоліївною.

Безоплатна правова допомога – це правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

Консультативний прийом громадян буде здійснюватись щоп’ятниці з 10.00 до 12.00 у приміщенні відділу ЦНАП (вул. Строменко, 5а). Звертайтесь за безоплатною правовою допомогою!