Фото без описуШановні жителі громади!

Зверніть особливу увагу на це оголошення!

Прохання до всіх  абонентів, які користуються централізованим водопостачанням та мають заборгованість, пільговиків та субсидіантів, які  отримують  державні кошти   на сплату за комунальні послуги терміново сплатити за спожиту воду .

В зв’язку з тим, що пільги та субсидії , які надходять на рахунки абонентам для оплати за спожиту воду своєчасно не сплачуються до КП «Солонянське житлово-комунальне управління» , підприємство опинилося на межі припинення діяльності.

Існує значна загроза відключення від електропостачання насосної станції і як наслідок  - припинення водопостачання   більше ніж 19 тисячам населення району.

Шановні абоненти, будь-ласка,  будьте відповідальними.

Для тих, хто прочитав це оголошення, велике прохання донести його зміст до ваших рідних та знайомих які не користуються соціальними мережами.

З надією  на порозуміння

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради.

05 грудня 2019 року.