В Солонянській опорній школі впроваджуватимуть всесвітній освітній проєкт з розвитку емоційного інтелекту

Дата: 27.11.2019 16:32

Солонянський опорний заклад ввійшов до 26 українських шкіл, на базі яких пілотуватимуть проєкт з розвитку м’яких навичок, соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning).
Для участі у програмі загалом було надіслано 182 заявки, серед яких було відібрано 26. Представники цих закладів у жовтні пройшли перший тренінг з розробниками програми з Університету Еморі (США) та українськими експертами-консультантами. Автори програми очікують, що учасникам експерименту вдасться покращити академічну успішність, а також знизити рівень булінгу. Крім того, система СЕЕН має змінити загальну атмосферу в школах та ставлення учнів до вчителів, навчання, одне до одного та до самих себе.
Побажаємо колективу школи успіху в реалізації покладеної на них місії!