Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує: Делегація Норвежців завітали у Солоне...

Дата: 01.11.2019 08:38

30 жовтня Солонянська громада у складі селищного голови Копейка М.М., начальника відділу освіти Грекової І.В, старост Кінаш О.Л., Оберемека В.В., Ярошенка Ю.В., депутатів Сидоренка Г.В., Сергєєвої О.В., Верболоз Л.В., Зінченка М.К., вітала представників Міністерства закордонних справ Норвегії та Асоціації міст України.
Захід організовано з метою обговорення та аналізу результатів участі громади в проєкті "Партисипативна демократія та прийняття рішень на місцевому рівні в Україні", участь в якому стала доброю можливістю для громади обмінюватися досвідом, набувати нових навиків роботи у фінансовій сфері та здійсненні місцевого врядування за кращими європейськими стандартами, сформувати нову фінансову генерацію, і в повній мірі забезпечити доступність та прозорість, підвищити рівень відповідальності.