Дата: 11.11.2019 14:49

08.11.2019 Поліцейським офіцером Солонянської ОТГ разом зі стажерами та інспекторами з ювенальної превенції????????‍??????????‍??мали змогу відвідати КЗ «Аполлонівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської селищної ради» ??????????

с. Аполлонівка вже не вперше вітає нас теплою атмосферою у навчальних закладах (першим був влітку дитячий садочок).

З малечею ????ми поспілкувались про правила поводження в школі ????, правила дорожнього руху ????????, спілкування з незнайомими людьми та порядок дій в екстрених ситуаціях)

З старшими класами поговорили про дисципліну під час навчального процесу, адміністративні, кримінальні правопорушення та відповідальність за порушення чинного законодавства)

Натомість ми зарядились шаленою енергетикою ????та дуже чудовими емоціями ????????????.