Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Дата: 08.11.2019 11:53

8 листопада персонал Солонянського районного відділу разом із підообліковми прийняли участь у традиційній акції присвяченій українській мові, яка має на меті перевірку грамотності та єднання громадян навколо рідної мови Всеукраїнський радіодиктант національної єдності який традиційно лунає на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що буде відзначатися 9 листопада.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - це традиційна щорічна загальнонаціональна акція яка проводиться з 2000 року, присвячена українській мові та проводиться з метою підвищення національної самосвідомості, вдосконалення знань та навичок володіння українською мовою . Цього року об 11:00 в прямому ефірі з радіостудії «Українське радіо», диктант читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури доцент Київського університету ім. Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Після написання радіодиктанту одразу в прямому ефірі Українського радіо було проведено роботу над помилками які були допущені при написанні радіодиктанту. Робота над помилками показала учасникам подальші кроки, які необхідно зробити для самовдосконалення.

Солонянський районний відділ
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області