Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про підготовку установ освіти до нового навчального року

Дата: 13.08.2019 11:36

Триває активна робота по підготовці установ освіти до нового навчального року. В школах оновлюється не лише матеріальна база, а й навчальне забезпечення. Станом на 13 серпня для закладів освіти Солонянської селищної ради вже надійшло 45% підручників для учнів 2,6 та 11-х класів. Всього надійшло 1278  підручників, з них для 2 класів - 1036 шт., решта - для учнів 11-х класів. Майже повністю забезпечені новими підручниками учні 2 класу- 77%.

Для 6 класу в 2019 році школи з українською мовою навчання замовляли лише 2 підручника з предметів «Всесвітня історія. Історія України» та «Інформатика», для інших предметів в освітньому процесі будуть використовуватися підручники минулих років. Станом на сьогодні підручників для 6 класу ще не надходило.

Водночас повідомляємо, що відділом освіти на 14 серпня запланована поїздка за черговою партією підручників.

Дякуємо департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА за оперативність, точність та турботу!