Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з призовими місцями!

Дата: 12.06.2019 16:01

Вітаємо наших юних силачів, вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи Солонянської селищної ради та їх тренера з призовими місцями!
На відкритому чемпіонаті м. Дніпра з важкої атлетики, який відбувся 08 червня 2019 року підопічні тренера Козака Олександра Вікторовича здобули наступні місця:
Грипас Артем ІІ місце (вагова категорії 38 кг)
Петровський Руслан ІІІ місце (вагова категорії 73кг) Щербак Богдан ІІІ місце (вагова категорія 50 кг)