Солонянська громада на обласному фестивалі талантів об’єднаних територіальних громад «Дивоцвіт талантів-2019»

Дата: 07.06.2019 11:08

2 червня Солонянська ОТГ прийняла участь в II обласному фестивалі талантів об’єднаних територіальних громад «Дивоцвіт талантів-2019», який проходив у м.Дніпро на території ТРЦ «Караван». На фестивалі представники кожної громади показали свої таланти, подарувавши глядачам яскраві українські музичні та хореографічні композиції.

З 25 громад, які брали участь у фестивалі, Солонянська громада заслужено здобула нагороду у "Виставковому напрямку" - диплом лауреата обласного фестивалю талантів ІІ ступеню.  На аутентичній інтерактивній площадці були представлені народні промисли та вироби майстрів, а саме – Корипаєвої Н.І., Фенюк С.Д., Заграбчук Н.Ф., Близнюк М.В., Котенко О.В., Целуйко К.В., Каташвілі І.О. Всі майстри відзначені дипломами. Допомогли з виставковими зразками посівних культур ПП «МАГ» (керівник Андрусішин А.М.), ФГ «Лілія» - ТД (керівник Литвиненко М.О.)

У мистецькому конкурсі  нашу Громаду представляли та отримали дипломи:  дитячий  зразковий хореографічний  колектив «Веселка» (керівник Макаренко Г.М.),  зразковий колектив сучасного танцю «Golden youth» (керівник Перетяка О.О.), колектив східного танцю «Марджан» (керівник Пікінер І.Г.), жіночий вокальний ансамбль «Струмочок» (керівник Косташ-Кузьмицька Л.А.), вокальний ансамбль «Співаночка» (керівник Хирса Л.П.).

Презентувати громаду в кулінарному напрямі допомогли ФОП Гавриленко,  ПП «Срібна нива» (керівник Амірханян І.С.), ФОП Снігуренко, ФОП Логвиненко, ФОП Баштаненко, працівники кафе «Шинок» (керівник  Юркевська А.П.).

Транспорт для перевезення матеріалів виставки та обладнання надав  ФОП Чекурда.

Висловлюємо велику подяку працівникам виконкому Солонянської селищної ради, всім керівникам та працівникам комунальних закладів ОТГ, а також небайдужим жителям наших сіл за підготовку, організацію, активну участь та підтримку у цьому фестивалі.