Літо – найкраща пора року для дітей, воно дає можливість звільнитись від уроків, вдосталь спілкуватися з друзями. Літо – пора ігор, яскравих вражень, вільного вибору занять, поповнення силами, відновлення здоров’я, морального загартування, духовного збагачення, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.
Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі закладів загальної середньої освіти Солонянської громади щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.
Так, з 27 травня в нашій громаді розпочали роботу 7 пришкільних відпочинкових таборів для учнів шкіл. Відпочинком у них планується охопити близько 300 діток. 
Для школярів проведуть різноманітні походи, екскурсії, змагання, вони візьмуть участь у заходах, вивчатимуть історію рідного краю і загалом відпочинуть у дружньому веселому товаристві.
А ще на базі 2 пришкільних таборів в смт Солоне працюватимуть 4 мовні групи, де діти матимуть змогу суттєво поліпшити свої знання з іноземної. В Солонянському опорному закладі учні матимуть більше часу на комунікацію з волонтером Корпусу Миру Aaron Karlin.
Бажаємо усім, щоб час пройшов яскраво і приніс неймовірні емоції, враження!