Шановні мешканці смт Солоне!

Дата: 21.05.2019 20:40
Кількість переглядів: 2041

21.05.2019 року о 11 годині 15 хвилин за адресою: Дніпропетровська обл., Солонянський район, смт Солоне, вул.,Чукмарева буд. 51-а в складських приміщеннях ТОВ “Фомтек”  (в складі яких зберігається паралон) та ТОВ “Рідний  продукт”  (в складі яких зберігається  гречана крупа)  виникла пожежа.

Вогнем знищено дах складського приміщення на площі 3000 м.кв., та  обладнання виробничо - складського приміщення.

Для ліквідації було залучено  — 18 одиниць техніки та  56 чоловік особового складу, від Державної служби надзвичайних ситуацій  — 11 одиниць техніки та  40 чоловік особового складу.

Станом на 20 годину 00 хвилин основні ризики пожежі було локалізовано.

В наслідок пожежі на об’єкті потерпілих серед працюючого персоналу та особового складу рятувальників не було.

На даний час загроза життю  та здоров’ю мешканцям смт Солоне,  в першу чергу по вул. Соборна, вул. Б. Більченко, вул. Терентьєва, вул. Усенка – відсутня.

Відділ з питань цивільного захисту

та мобілізаційної роботи

виконавчого комітету